Про сайт starbasic.net

Створення макросів видається цікавим заняттям з багатьох точок зору. Наприклад, VBA-макроси в Excel дозволяють користувачеві розширити набір вбудованих функцій і створити додаткові пакети для розв’язання різних класів прикладних задач статистики, диференціальних та інтегральних рівнянь, наближених методів обчислень. Visual Basic for Applications знаходить своє застосування не тільки в електронних таблицях, але і для обробки текстів у Word, а особливо для роботи з даними в СКБД Access.

Для тих, хто вивчає мови програмування, зокрема, Visual Basic, створення макросів може стати цікавим полігоном для тренувань, оскільки дозволяє оперувати знайомими з практики об’єктами офісних додатків.

Щодо створення макросів у вільноросповсюджуваних офісних пакетах LibreOffice, OpenOffice чи StarOffice, які, зазвичай, використовуються на комп’ютерах, що працюють під керуванням операціної системи Linux, тут можна використовувати не тільки мову Basic, але й інші сучасні мови програмування, наприклад JavaScript чи Python.

Саме про створення макросів для додатків офісних пакетів LibreOffice (OpenOffice, StarOffice) з використанням мови OpenOffice.org Basic (LibreOffice Basic, а часто використовується ще й назва Starbasic, оскільки розвиток цього відгалуження Visual Basic починався зі StarOffice) розповідають матеріали сайту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>