Форум підтримки російськомовних користувачів вільних офісних пакетів

Форум підтримки російськомовних користувачів вільних офісних пакетів LibreOffice, OpenOffice.org, Apache OpenOffice. На форумі розглядаються різні аспекти розвитку та застосування офісних пакетів LibreOffice/OpenOffice.

Містить декілька тисяч тем в яких обговорюються:

  • новини розвитку вільних офісних пакетів: нововведення в LibreOffice/OpenOffice, переваги і недоліки найновіших версій, нюанси їх розробки та використання, події у світі розробників вільного програмного забезпечення;
  • загальні питання використання LibreOffice, OpenOffice.org, Apache OpenOffice, їх встановлення на комп’ютери з різними операційними системами та налаштування.
  • ефективне використання програм, що входять до складу цих пакетів: текстового процесора Writer, редактора електронних таблиць Calc, системи керування базами даних Base, редактора презентацій Impress, графічного редактора Draw, редактора математичних формул Math.

На форумі є окремий розділ присвячений тематиці створення макросів мовою Basic. Розглядаються також можливості створення макросів іншими доступними в LibreOffice/OpenOffice мовами програмування: Python, BeanShell, JavaScript.

Форум регулярно відвідують десятки користувачів, серед яких досвідчені ентузіасти впровадження вільних офісних пакетів, від яких завжди можна отримати допомогу і пораду з використання того чи іншого інструмента в LibreOffice/OpenOffice.

Адреса проекту: http://forumooo.ru.

Залишити відповідь